Kontakta oss

 

Prenumeration- och fakturafrågor

Ringa kundtjänst på 08-522 183 45 (vardagar, kl 8.00-18.00) eller mejla oss info@trmedia.se.

 

Travronden Redaktion

Joakim Svensson, Ansvarig utgivare, joakim.svensson@trmedia.se
Johanna Reimers, Nyhetschef (stf ansvarig utgivare), johanna.reimers@travronden.se 
David Grudd, david.grudd@travronden.se
Jonas Möller, jonas.moller@travronden.se
Dennis Engelbo, dennis.engelbo@travronden.se 
Mattias Holmgren, mattias.holmgren@travronden.se
Lars-Johan Holm, larsjohan.holm@travronden.se
Har du ett nyhetstips, ring 0720774259

 

Travronden Spel

Anton Stöckel, Tipschef, anton.stockel@travronden.se
Richard Hjellström, richard.hjellstrom@travronden.se
Linus Eriksson, linus.eriksson@travronden.se
Fredric Lindman, fredric.lindman@travronden.se
Johan Jernroos, johan.jernroos@trmedia.se
Daniel Berglund, daniel.berglund@travronden.se
Thomas Andersson, thomas.andersson@travronden.se

 

Foto och Bild

Lars Jakobsson, lars.jakobsson@trmedia.se

 

Spelvärde

Farnod Pirayehgar, Tipschef, farnod@spelvarde.se
Daniel Karlsson, daniel@spelvarde.se
Kristofer Axén, kristofer@spelvarde.se
Christoffer Hansson, christoffer.hansson@trmedia.se
Tim Schlaucher-Esser,  tim.schlaucher.esser@gmail.com
Gustaf Björck, Ansvarig utgivare, gustaf.bjorck@trmedia.se

 

Överodds.se

Daniel Olenklint, Tipschef, daniel.olenklint@trmedia.se
Gustaf Björck, Ansvarig utgivare, gustaf.bjorck@trmedia.se

 

Travögat

Thomas Öhman, Tipschef, thomas.ohman@trmedia.se

 

Storavinster

Johan Lindvall, Tipschef, storavinster@gmail.com

 

Mile Media/Banprogrammet

Petri Johansson, Affärsområdesansvarig, petri.johansson@milemedia.se, +46  8 525 251 84
Patrik Nord, Produktions-/Bildchef, patrik.nord@milemedia.se, +46  8 564 820 18
Matilda Öhrman, matilda.ohrman@milemedia.se, +46  8 525 272 08
Sofia Hjortsberger, sofia.hjortsberger@milemedia.se, +46  8 525 251 91
Hanna Norring, hanna.norring@trmedia.se, +46  8 525 251 93
Andreas Jönsson, andreas.jonsson@travronden.se, +46  8 525 272 01
Jonathan Grudd, jonathan.grudd@travronden.se

 

Marknad

Zandra Sundman, Marknadschef, zandra.sundman@trmedia.se, +46  8 56482014
Jesper Andersson,Digital specialist  jesper.andersson@trmedia.se, +46  8 525 272 09
Nancy Nkrumah, Kundansvarig, nancy.nkrumah@trmedia.se, +46  8 525 278 21
Maria Kemi, Campaign Manager, maria.kemi@trmedia.se, +46  8 525 251 80
Emelie Eldh, emelie.eldh@trmedia.se, +46  8 564 820 23

 

Annons

Markus Jalsborn, Annonschefmarkus.jalsborn@trmedia.se, 073-505 99 45
Johan Bergman, johan.bergman@trmedia.se, 073-505 99 07

 

TR Dev - Utveckling

Mats Bergsten, Digital Chefmats.bergsten@trmedia.se
Jimmy Lindh, Utvecklingschef, jimmy.lindh@trmedia.se
 

Ekonomi

Helena Dubia, Ekonomichef, helena.dubia@trmedia.se, +46  8 525 278 25
Catharina Flink Ekonomi Assistent, catharina.flink@trmedia.se, +46  8 525 251 92

 

Ledning

Daniel Livensjö, VD
Joakim Svensson, Ansvarig utgivare Travronden
Gustaf Björck, Affärsområdesansvarig Tips & Spel
Petri Johansson, Affärsområdesansvarig Mile Media
Helena Dubia, Ekonomichef
Zandra Sundman, Marknadschef

 

Besöksadress

TR Media
Löfströms Allé 6C
172 66 Sundbyberg
 

Postadress

Box 2073
174 02 Sundbyberg

 

Särskilda produktfrågor

Spelvärde - support@spelvarde.se
Jokersystemet - support@jokersystemet.se
Travfakta - info@trmedia.se
Köpandel - info@trmedia.se

 

Telefon: 08-564 820 00
Bankgiro: 370-5928
IBAN/kontonummer:
SE 83 6000 0000 0003 2066 0192
BIC: HANDSESS
Org. nr: 556078-5114
VAT-nummer: SE556078511401